baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

F.H.U. - Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Joanna Lach

Adres

ul. Wolna 53
43-603 Jaworzno
NIP: 222 010 92 89
http://www.osk-joanna.pl

Kontakt

Tel.

506-038-610

Opis
Mapa
Obszar działalności

Opis firmy

Proponujemy szereg kursów podstawowych oraz uzupełniających, ściśle dopasowanych do Twoich wymagań i potrzeb. Szkolimy w zakresie kategorii prawa jazdy A, A1, B, B1, C, E, D.
Nasz ośrodek stawia sobie za cel wyszkolenie jak najlepiej przyszłych kierowców i nabycie przez nich wiedzy oraz umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim i pozamiejskim, techniki kierowania i panowania nad pojazdem. Szkolenie odbywa się w czasie dopasowanym do możliwości i czasu wolnego kursanta.
Wiemy, jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością dostosowując się do jego tempa. Chcemy, aby każda osoba mile wspominała szkolenie w naszym ośrodku. Dokładamy starań, aby doprowadzić kursanta do egzaminu państwowego w sposób szybki, efektywny i jak najmniej stresujący.

Przeglądaj branże

Żywność dietetyczna, zdrowa - detal używane meble ;holandia, belgia-sprzedaż Kredyty, Ubezpieczenie, Tłumaczenia, Odszkodowania kamieniarstwo, nagrobki Elektryczne usługi, instalacje, pomiary, odbiory dom Producent biżuterii ślubnej Usługi rem-bud, sprzedaż okien i drzwi Armatura sanitarna, baterie czasowe, baterie gastronomiczne, baterie lekarskie drukarnia FULL SERVICE. Termowizja Tłumaczenie Usługi brukarskie, kostka brukowa Przesyłki kurierskie, Poligrafia konsultacje psy/koty, szkolenie psów usługi teletechniczne, elektryczne i ogólnobudowlane Ubezpieczenia-Kredyty Części samochodowe, Telekomunikacyjny sprzęt i podzespoły Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja serwis opon i mechanika Turystyka - Wynajem apartamentów Kserokopiarki, drukarki, tonery Szkoły niepubliczne - ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne Gabinet Stomatologiczny, dentysta sprzedaż biżuterii, biżuteria Mała architektura- altany, wiaty, grille, trejaże Opony, Felgi, Serwis Spożywczy i rolny przemysł koszulki z nadrukiem, bluzy z nadrukiem Marketing i Reklama przetwórstwo żużytego sprzętu elektrycznego Poradnictwo psychologiczne / seksuologic Klimatyzacja , Wentylacja, Chłodnictwo tor gokartowy ZA FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Systemy Ogrodzeń Studio Gamingowe usługi kosmetyczne fryzjerskie sprzedaż Opieka Medyczna

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm